| AnaBonteanu a întrebat:

Cine are un cel mai buna prieten?
De la cati ani il aveti?
Vi la intamplat vreodata ca cea mai buna prietena a voastra sa fie cea mai buna prietena si cu un dusman de al vostru, si cu dusmanul ala sa fi fost acu un an cei mai buni prieteni? Iar acum sa fiti prietene toate trei desi dusmanca acu prietena incepuse sa fie cam rautaceoasa si mi-e si prietenei cel mai bune ni s-a parut ca devine rea asa si colegilor? Astept raspunsuri. Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| lovemihai a răspuns:

Da,mi sa intamplat..incearca sa o eviti si sa faci sa creada ca putin iti pasa ca iti este prin preajma atat timp cat ii este prietena si prietenei tale. sper ca am putut cat de cat sa iti fiu de folos.succeskiss!