| Wachiutău a întrebat:

Cine aţi vrea să fie userul anului, anul acesta 2011?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Legiuitoare, cea de pe rankul 2, este si expert TPU.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu te-ai plictisit să plagiezi?
Sau doar eşti certat/ă cu originalitatea?

NOname
| NOname a răspuns:

Şi apropo, ştiai că n-ai voie să transferi răspunsurile câştigatoare de pe un cont pe altul? Se numeşte "abuz"!

Of, of, disperarea-i mare în ziua de azi, nu? Ce numai nu fac unii pentru nişte funde!? Şi nu vor orice fundă, o vor neapărat de la, aşa zisul, utilizatorul anului (cică dă mai bine la profil). Mă amuzaţi, copii, pe cuvânt!

Ok. Să-ţi fie de bine, AgresivăDarTotuşiDulce!
Apropo, cred că ar trebui să-ţi schimbi nickname-ul în "AgresivăLacomăŞiFuracioasă". Ţi s-ar potrivi mult mai mult.

Mie mi-ar fi ruşine în locul tău. Ţie nu?
Numai bine!

| anutza a răspuns:

Cred ca fiecare de pe acest site ar dori si eu mi-as dori foarte mult dar cel mai bine este sa fie cine are cele mai multe raspunsuri sau raspunsuri castigatoare happy

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Pai eu as vrea sa fie un prieten de al meu e foarte bun da raspunsuri foarte bune si are o gramada de fundite

| GaGaholicLittleMonster a răspuns:

Pai sincer... EU! laughingDar sigur nu o sa reusesc, asa ca tu ai toate sansele! fundita? puppy dog eyes