| B3happy a întrebat:

Cine canta de revelion in centrul orasului Buzau?

8 răspunsuri:
| AlexeLup a răspuns:

Primăria municipiului Buzău păstrează tradiţia din ultimul deceniu de a organiza o petrecere în Piaţa Dacia, din centrul oraşului, în noaptea dintre ani.

Trupa Guess Who va cânta la Buzău

Firma care se ocupă de organizare încă lucrează la programul spectacolului de Revelion, din Piaţa Dacia.

Trupa de hip-hop "Guess Who" şi Xonia, una dintre reprezentantele de frunte ale muzicii dance din România, sunt două dintre capetele de afiş ale petrecerii dintre ani.

La miezul nopţii este programat un foc de artificii, care va dura zece minute. Totul va costa 90.000 de lei, la fel ca anul trecut.

| B3happy explică (pentru AlexeLup):

Asta a fost anul trecut. Doar nu canta si anul asta tot cei de anul trecut, nu?!

| PISIPISI14 a răspuns:

Esti buzoianca?

Răspuns utilizator avertizat
| B3happy explică (pentru ஐஐ):

Si eu sunt. happy Tu stii cine va canta?

Răspuns utilizator avertizat
| PISIPISI14 a răspuns (pentru ஐஐ):

Ieeeee

Răspuns utilizator avertizat