| adrryana a întrebat:

Cine citeste manga fairy tail? Ce parere aveti de capitolul 331 cand lucy cade dezbracata peste natsu? Si credeti ca cai 2 vor forma un cuplu? Ofer fundita

1 răspuns:
| SuruuChan a răspuns:

Oh, capitolul 331... A fost geniaaal! laughing Eu cred ca lui Hiro Mashima ii s-au urcat hormonii la cap in noaptea cand a creat capitolul laughing. Si faza cu legenda oamenilor dezbracati care zboara, criminala, prea perversa, dar criminala. Sunt convinsa ca vor fi un cuplu, se stie, NaLu