| adrryana a întrebat:

Cine citeste manga fairy tail? Ce parere aveti de capitolul 331 cand lucy cade dezbracata peste natsu? Si credeti ca cai 2 vor forma un cuplu? Ofer

Răspuns Câştigător
| Notyourbusinesskid a răspuns:

Nu citesc manga Fairy tail, dar imi place animeul si se pare ca Mashima a anuntat faptul ca se vor forma cuplurile cele mai iubite de fani.

| adrryana explică (pentru Notyourbusinesskid):

Si care sunt alea? Ca eu nu stiu care sunt cuplurile cele mai iubite de fani

| Notyourbusinesskid a răspuns (pentru adrryana):

Inca nu se stie care sunt cuplurile dar gandeste-te si tu la cele care ar putea fi in top : Natsu si Lucy, Erza si Jellal si Gray si Juvia