| Meandjustme a întrebat:

Cine credeti ca a fost cel mai "hot"cantaret din toate timpurile?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Hot cu sensul de fierbinte banuieschee hee. Imi place Akon love struck.

| unione a răspuns:

Sigur Fuego happy

| Alex >D a răspuns:

Jim Morrison clar.

| LucianaaaX a răspuns:

Alex e cel mai hothee hee din Romania. Iar in generel David Guetta si Akon. :X

| moodyblues a răspuns:

Iti raspund dupa ce ma opresc din ras de la ceea ce a spus unione

| moodyblues a răspuns:

Asa. e mai bine acum.deci solisti,, hot'' inseamna oameni la care adolescentele intarziate la minte plang de iubire? aha.as spune ca nergal, blackie, shagrath
daca hot inseamna ceea ce cred eu ca gandesc oamenii timpului nostru exista si hot mai,, gaystic''. nu?
http://2.bp.blogspot.com/......nowar1.jpg :)))))))