| simona16 a întrebat:

Cine credeti ca este cea mai buna cantareata? Selena Gomez, Miley Cyrus sau Rihanna?

Răspuns Câştigător
| andreea91_7393 a răspuns:

Hmm...eu cred ca selena gomez.nu de alta dar vad ca ai tu o poza cu ea.:*:*:*big grinbig grinbig grinbig grin:
o zi placuta.

17 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Selena Gomez, cred ca este cea mai buna cantareata.

| Anutza2610 a răspuns:

Miley cyrus dupa rihanna

| Giulia16 a răspuns:

Selena

| daniela_9291 a răspuns:

Rihanna cu sigurantabig grin

| Micuta55 a răspuns:

Consider ca Rihanna cinta mai bine asta dupa parerea mea, dar oricum fiecare cu paprerea sa

| Micuta55 a răspuns:

Rihanna e cea mai buna dupa parerea mea

| NoHaveCryMeOut a răspuns:

RiRi e cea mai tare love struck. Restul's praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca rihanna celelalte sunt niste pustoaice... ce muzica e asta? adica macar miley pacaleste toate fetitele de 7 ani pitipoance dar selena... e o nesimtita cea mai rea si spurcata furatoare de iubiti din hollywood

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine Selena Gomez este cea mai buna cantareata, dar sa nu spun ca si cea mai frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa nu rostim numele Rihannei intr-o asemenea propozitie, bine? Logic-Rihanna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca Miley Cyrus nu s-ar fi drogat ar fi inca pe locul 1 dar acum este egalitate tonguebig grin:*:*
Voi ce credeti?

| Lori_7894 a răspuns:

Scuza'ma daca esti fana Selena Gomez. Ea nu prea stie sa cante live...este o buna actrita si cam atat. Logic ca Rihanna este cea mai tare iar apoi Miley.Selena Gomez nu prea are voce.Scrie pe youtube ''proof that selena gomez can't sing'' si vezi acolo

| yasminiasmi a răspuns:

Selena gomez

| jem24 a răspuns:

Pe bune? Rihanna este o cantareata de top. astea doua de bea acum au cantat ceva Rihanna are o gramada de hitu-ri astea ce au... nu am nimic cu ele da sa faci comparatie intre Rihanna si ele mi se pare penibil

| Gummy_4703 a răspuns:

Selena Gomez...este super tare