| denykiss4ever a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus este prietena cu Selena Gomez?happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fii vedeta si sa ai o prietena vedeta...cam multa bataie de cap, nu crezi?hee hee

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Dabatting eyelashes cred ca se si iubesc intre ele, stii tu la ce ma refer!

| DeNyyy a răspuns:

Cere-ne id lor si dupa aia fa o conferinta cu ele si intreaba-le laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Dorm si in acelasi pat.

| Cåpåċεl a răspuns:

Da ele sunt prietene dar nu bune pentru ca Selena Gomez e buna prietena cu Demi Lovato iar Miley este cu Mandy
frunda?big grin

| Bibuşca a răspuns:

D a cerd ca da dar acum serios de unde sa stim noi? Ca doar nu le-am intrebat

| arn64 a răspuns:

Da, sunt apropae sigur, cam vreo 90% sigur happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PFF! Prea grea intrebarea, alta mai usoara?! Dar te intreb si eu ceva: crezi ca nikita este prietena cu magda ciumacbatting eyelashes?

| d3n1sa_5405 a răspuns:

Categoric NUUUU ele se urasc la nebunie.In plus selena incearca mereu sa o copieze pe Mily dar nu se pricepe