| Bibuşca a întrebat:

Voi ce credeti dintre Miley Cyrus si Selena Gomez care e mai talentata si de ce?

3 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Selena Gomez e mai talentata si are o voce de aur, dar pacat de Miley ca se drogheaza ca asa erau aman2 perfecte. Dar in fine...Selena e love struck

| iza03zu a răspuns:

Selena Gomez pentru ca nu se compara cu Miley Cyrus:p

| Dianaa14 a răspuns:

Eu cred ca miley e mai talentata.Acum sa nu comparam talentul cu viata lor personala.Miley se drogheaza, Selena e cuminte dar miley canta mai bine.Voi ati auzit-o pe selena cantand live? Eu da si e groaznica! Miley canta bine si live.Si ZozoKyD nu e niciuna perfecta! perfecti sunt michael jackson,ac/dc, metallica, fredy mercury care canta la fel ca in videoclip si live! Ei sunt "the best of the best"