| Alexandra_9151 a întrebat:

Cine credeti ca este mai dragut : Rapha Tudor (Cristi) Dorian Popa (Andrei) sau Vlad Gherman (Vlad) din Pariu cu Viata. Cel mai argumentat ras lungs primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Deci,sa vedem...eu una, personal il ador pe Vlad Gherman love struck Imi place atat de mult caracterul lui [ atat in realitate cat si in serial ]. Si ai fff multe de invatat de la el, adica, saracul, este orfan. Este un baiat atat de sensibil si romantic. Ganditzi`va...cati baieti, in clasa a 12 -a ar fi cu o fata de 15 ani, din clasa a 9 -a fara sa-i faca ceva? Este chiar romantic si dragut [ partea din sezonul 2 episodul 12 nu se pune blushing il drogase Bogdan, ca el nu i`ar fi facut asta Ancai daca era ok ] Si ca tot venii vorba de episodul 12 din sezonul 2, Vlad este fff Sexy in rolul de Bad Boy smug
Cristi...e dragutz...frate arata bestial! caracterul lui din serial este exagerat. Pentru el, fetele nu inseamna decat o avenura? Pe cand Rapha, este complet opusul rolului sau, nu crede in relatiile superficiale, ceea ce este sweet love struck
Andrei? Personajul principal, este foarte tare baiatu`...imi place cand e gelos laughing De fapt imi place tot timpul el este eroul serialului care a sfidat multe, si a trecut peste toate. Se potriveste perfect cu Ioana. Si este chiar un tip responsabil. El este fondatorul LaLa Band si pentru asta : Respectele Melewinking

1 răspuns:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Eu l-as alege pe Dima dar nu l-ai precizat. Deci cel mai simpatic ar fi Dorian cel mai sensibil Vlad iar cel mai dragut Raphael big grin. De ce? păiii e frumușel trebuie sa recunosc imi place vocea lui e asa mai "bengoasa" si cred ca e cel mai asaltat de fane. E un actor super bun e fermecator si cred ca rolul pe care il are il joaca foarte bine. Parerea mea. Ceau! Ceau!