| tedii22 a întrebat:

:*:* vreau si eu sa-mi fac freza ca a lui Andrei [ Dorian Popa din pariu cu viata ], Cristi [ Raphael Tudor din pariu cu viata ] sau ca a lui Smiley puppy dog eyes plzz... ajutati-ma cu un video sau niste sfaturi plzz dau funda + vot :X

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Sincer acasa nu ai cum sa iti faci happy de ce nu mergi la un salon /frizerie si ii explici doamnei /domnului ce vrei si vei iesi mult mai fericit nu cred ca te ajunge mai mult de 20 ron. Acasa iti poti strica parul! si apoi vei plange. mergi undeva unde esti sigur ca iti va placea rezultatul:*

| tedii22 explică (pentru NCL):

Nu vreau sa ma duc la salon... vreau sa-mi fac singur :p