| bogdan_7896 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige Champions League?

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Eu tin cu Arsenal si am sperante ca va castiga, dar pariez intre Barca si Inter, sunt echipe foarte bune.Ar fi foarte frumos sa le faca Arsenal o surpriza Barcelonei.happy

5 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Nu stiu ce v-o placea sa priviti la fotbal laughing se plimba aia cu mingea dintr-o parte in alta happy mai si sunt unii disperati care distrug terenurile ca tin ei cu nu stiu ce echipa laughing parca lear da ei sa manance rolling on the floor ce copii

| stefan97nic a răspuns:

Ac milan iar europa league liverpool

| bogdan_7896 explică:

Nu pot sa dau funda cuiva care zice ca barcelona va lua Champions League-eu tin cu Real si Manchester

| Dmitrie10 a răspuns:

Viper,singur esti copil.Fotbalul e super.Eu de 5 ani sunt fan al Barcei si normal e ca o sa zic ca o sa cistige Barca, chiar daca primul meci au pierdut, insa o sa se revie si al 2 meci vor invinge, 100%.Imi dai o fundita? PLiz.Tu cu cine tii?

| raulrealmadrid a răspuns:

Real madrid!