| emilia a întrebat:

Cine e cea mai frumoasa femeie din lume in viziunea voastra?
accept toate raspunsurile cu exceptia vorbelor urite, injuraturilor sau alte chestii.
eu nu sunt genul de persoana care crede ca vedetele de la Hollywood intruchipeaza perfectiunea, daca exista.*

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Sincer. mi se pare o prostie sa spui care e cea mai frumoasa femeie din lume.

1.nimeni nu a vazut toate femeile din lume

2.si daca cineva o sa spuna care este dupa parerea cea mai frumoasa femeie din lume o sa fie probabil o vedeta. straight face

Deci acea femeia cu siguranta exista undeva dar cu poate nu o cunosteam si nici poate nici nu e o vedete.Pentru ca sunt fete/femei mult mai frumoasa decat unele vedete. big grin

tongue

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Megan Fox. E definitia femeii sexy, independente si inteligentasmug

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Dupa gusturile mele, cea mai frumoasa femeie este Aishwarya Rai,
aktrita indiankalove strucklove strucklove struck

| FanMJJ a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie din lume e femeia pe care o iubesti tu. simplu

| Katerine a răspuns:

Kim Kardashian.

| Katerine a răspuns:

Dar totusi ca fiecare e frumos in felul sau.

| Asfgrhr a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie din lume este Aishwarya rai. http://www.google.ro/......tp?/images AU DECLARAT-O CEA MAI FRUMOASA FEMEIE