| Lilly095 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi perfectiunea? Sa presupunem ca exista o persoana perfecta.Cum este in viziunea voastra (fizic si comportamental)?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru început ar fi perfect să nu mai încurci categoriile.

| Lilly095 explică (pentru NOname):

Scuze doar ca nu stiam la ce categorie sa pun intrebareahappy Si in plus nu-mi aparea categoria aceea cu filosofia(nu stiu de ce)ツ.

| Girldxx a răspuns:

Perfectiunea este suma imperfectiunilor luate cu semn schimbat! happy

| MoreFun a răspuns:

Nu exista perfectiune, deci nici o persoana perfecta. Doar unele persoane isi gasesc jumatatea ideala si zic ca e perfect. Perfect pentru ei. Fiecare are un ideal "perfect".
Fizic nu prea conteaza cum arata. Dar comportamentul deja conteaza. Sa fie haios, sa nu se supere din orice, sa nu fie asa de sensibil si sa nu fie prea rasfatat, sa ma iubeasca pentru. cine sunt, sa ma inteleaga si sa avem puncte comune. Dar cel mai important : sa ne intelegem bine.

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Perfectiunea nu exista in adevaratul sens al cunvantului. Fiecare este,, perfect" asa cum este. Daca o persoana ar incerca sa fie altcineva, n-ar mai fi el, deci n-ar mai fi,, perfect". Fii tu insuti si va fi bine!