| Larisa_2963 a întrebat:

Cine e ceea mai buna prietena a voastra?

Răspuns Câştigător
| MisteriousMan a răspuns:

Buna! Cea mai buna prietena a mea este MAMA. In ea am cea mai mare incredere. Am avut si eu o '' cea mai buna prietena'' dar s-a dovedit a fi o barfitoare. Altceva nu stiu ce sa ma zic.

Pa pa

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am un amic foarte de treaba, amica nu am sa stii ca miar veni bine daca as cunoaste o fata sa mai stau la taclale dar cum nu ai cu cine sa vorbesti e complicata treaba.

| fluturas a răspuns:

Eu nu am cea mai buna prietena, am doar pieteni si prietene, cu oti ma inteleg bine, dar nu am nicio persoana cu care sa pot povesti chestii mai importante laughing probleme, secrete de'asteawinking

| Piiink a răspuns:

Toata lumea big hug adica toate fetel p care le cun. aproape toate :X nu am una cea mai buna big grin adica toate imi stiu sekretele si invers :* a tha?batting eyelashes funda puppy dog eyes

| Ađııa a răspuns:

Muzica peace sign

| Marynna a răspuns:

Pai,cred ca in animale poti avea cea mai mare incredere. Poti sa le spui orice, ele dau senzatia ca te inteleg.Deci,cred ca prietena mea cea mai buna e pisica,si cred ca sunt si eu prietena mea cea mai buna. Dupa astea,mai am si alte prietene ''normale'' sa le zic asa, dar daca ma apuc sa dau nume dau degeaba, pentru ca si asa nu le cunostilaughing

| lollipop29 a răspuns:

SioO,DeEny,Ooana,andraa,deea:X:X

| superDezastrul a răspuns:

Buna. nu stiu dar as vrea sa fii tu prietena mea happy

| DudaYeah a răspuns:

Daca ti-o zic, o stii? laughing colega mea de banca, Maria-Catalina.

| hfkjgkjfg a răspuns:

Irina, Dodo si Ana! Funda? big grin

| alexutza697595 a răspuns:

Mama si o verisoara. Restul nu sunt prieteni adevarati.

| sweetmind a răspuns:

Sall. cea mai buna prietena a mea ar trebui sa fie o persoana perfecta, adica sa nu spuna secretele mele altcuiva, etc. stim insa f bine ca nu exista o pers asa. eu am incredere doar in mine. doar nu o sa ma tradez eu pe mine, nu? laughing ai grija ca asa zisele prietene adv, pentru ca eu am patit-o! :* sper ca te-am ajutat! funda?

| SuPeRsTaR_2172 a răspuns:

Mama mea deoarece sunt sigura ca ea nu imi ia prietenii,nu ma tradeaza pe la spate, imi da sfaturi reale, si stau cu ea tot timpul!+ca ma iubeste.