| ŔơćĶēŕĹävÍ a întrebat:

Cine e din Braila si vrea sa infiinteze o trupa rock? Eu sunt solista si am maaare nevoie de chitarist/a(2 daca se poate) si...nu stiu, chiar si un tobosar. Cerinte: sa fie rocker, fata sau baiat, sa stie sa cante, sa aiba intre 12/13/14 si sa fie nonconformist. Sa incercam sa ne afirmam si poate o sa ne descopere cineva... poate si sper. Sa ne cunoastem mai bine pe mess: ingerhardrock id-ul meu. Va rog NU incepeti cu vorbe urate sau injuraturi.Wh R.O.C.K\m/

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Iti urez mult succes, mai cunosc cativa baieti care sunt pasionati si o sa vorbesc cu ei daca si-ar dori un asemenea proiect.