| TommoGirl a întrebat:

Cine e directioner ( fan one direction )? Daca vrea sa imi lase adresa se mess la privat. in special fete de 13-14 ani. Si sa imi spuneti cateva lucruri despre fIecare. Mai ales Louis. :X
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Lexxy a răspuns:

Louis are 21 de ani, si este nascut in Doncaster, South Yorkshire. mai are inca 5 surori mai mici: Felicite, Lottie[Charlotte], Daisy si Phoebe.A studiat la Hall Cross School. In prezent are o relatie cu Eleanor Calder din 2011, relatia lor fiind formata de Harry. Mai exact din noiembrie 2011, cand ei au fost la petrecerea de ziua lui Niall. In trecut a mai avut o singura relatie cu Hannah Walker, cu care a fost coleg la Hall Cross Academy. Eu erau impreuna de la 18 martie 2010. Dupa ce s-au despartit, eu au declarat pe Twitter ca inca sunt prieteni.