| FloryAlexaMiha a întrebat:

Cine e mai frumoasa miley, selena sau demi?

11 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Frumoasă? Nu cred că i se potriveşte vreuneia acest cuvânt. Drăguţă, da.
Cea mai drăguţă o consider pe Selena.

| mona a răspuns:

Niciuna nu mi se pare extraordinar de frumoasa dar as alege o pe miley

| PinkkRosee a răspuns:

Hey!happy
Nu imi place neaparat de nici una dintre ele, dar cred ca Selena Gomez e multa mai frumoasa decat Miley.Cred ca Demi e...la mijloc. Sper ca te-am lamurit.Pa-pa!

| Ebsghjs a răspuns:

Miley, cred.

| LukaVocaloid a răspuns:

Selena :X

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Selena Gomez e mai frumoasa

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Pai cea mai frumoasa este Selena Gomez (19) 100%, apoi Miley Cryus cam 50% si cea mai urta e Demi Lovato cam 5%

fundita?

| Schwarzz a răspuns:

Miley-curva
Selena-draguta
demi-ok
Deci,locul 1:Selena
Locul 2big grinemi
Locul 3:Curva miley

| METALL2000 a răspuns:

Selena evident, adica nu stiu ce vo place la aia (miley cyrus)se drogheaza si mai e si o c***a, selena e o scumpa si e mai naturala miley se machiaza pre strident, chiar nu stiu ce vo place la ea(miley cyrus) poate pentru ca e pe jumate dezbracata pe scena laughing cu Demi nu am nimic chiar e draguta dar parca selena are un farmec aparte, Te pup pa pa kiss

| TudoricaRobert a răspuns:

Eu cred ca Selena e cea mai draguta:Selena Gomez (n. 22 iulie 1992) 19 ani este o actriță și cântăreață americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story și Programul de protecție al prințeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records și a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story și Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009 continuând cu albumul a year without rain și a year without rain deluxe edition lansate în sep. 2010, urmând să apară albumul We own the night lansat pe 28 iunie 2011.In prezent Selena Gomez formeaza un cuplu cu celebrul cintaret de muzica Pop/R&B, Justin Bieber. Gomez și-a început cariera la vârsta de șapte ani, jucând Gianna în „Barney & Friends". Ea a spus că a învățat "totul" despre cum să acționeze în timpul spectacolului. Mai târziu, ea a avut roluri minore în „Spy Kids:Game Over" și filmul de televiziune „Walker", „Texas Ranger": Trial prin foc. În 2004, Gomez a fost descoperită de Disney Channel. Ea a apărut ca oaspete in „Suite Life of Zack & Cody" și „Hannah Montana" înainte de a primi rolul Alexandrei Margarita Russo (Alex Russo) în „Wizards of Waverly Place". În 2009 joacă în filmul „Wizards of Waverly Place", în care dintr-un accident Alex Russo face ca părinții ei să nu se fi cunoscut niciodată. Filmul a atras 11.4 milioane de telespectatori. În 2008 joacă alături de Drew Seely în „Another Cinderella Story", care este continuarea filmului „A Cinderella Story", care îi are în rolurile principale pe Hilary Duff și Chad Michael Murry. În 2009 a jucat alături de Demi Lovato-prietena sa cea mai buna- în „Princess Protection Program". Este prietena buna cu vedetele Disney.

| makeawish a răspuns:

Niciuna happy