| mulinobianco a întrebat:

Salut, vreau sa ma pun in evidenta la scoala, sa devin mai interesanta si mai enigmatica, ce asi putea face pentru asta? cum sa ma comort? cum sa ma imbrac? cum sa vorbesc? poate cunoasteti vreun blog despre asta, va rog mult!

4 răspunsuri:
| mulinobianco explică:

Edy01 - invat numai pe 9 si 10, ma cunosc cu majoritatea pur si simplu doresc ca sa-i fac in ciuda fostului meu. cind nu stii, mai bine taci nesimtito

| bogdan3vl a răspuns:

Date draq de zdreanta ce bataie ti-as da inveti pe mata de 9 si 10 asta sa-i zici lu popa nu mie

| Honeybunny a răspuns:

Adica,sa te prefaci doar sa iesi in evidenta,nu? sunt persoane care ies in evidenta si sunt mai interesante fara sa incerce asta,ci doar prin modul lor de a fi,de a gandi, de a se comporta, de a se aranja.altele nu. daca esti tu insati si vezi ca nu prea iesi in evidenta sa te stie toata scoala inseamna ca nu esti genul de persoana de genul acesta si nu are rost sa te prefaci ca ai fi

| edy01 a răspuns:

Esti o pitipoanca si o parasuta pune dracu mana si invata si lasa prostiile daca as afla cine esti te-as juca pe gat cand te-as prinde