| anonim_4396 a întrebat:

Cine este din Galati? O fata ca sa fim prietene bune happy

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Aici nu este site de matrimoniale, cred că ar fi potrivit să te duci în altă parte să îţi cauţi prietenă ceva, acest site este pentru ÎNTREBARI ŞI RĂSPUNSURI, tu nu cred că ai dat nici o întrebare sau un răspuns, deci afirmaţia ta, mi se pare o prostie.
Pa, pa.

| Alekzandra a răspuns:

Scz. da nu e site de matrimoniale dar cuvantul PRIETENE inseamna ca ma gandeam ca sunt fete care sunt mai retrase si vor sa intre in grupul meu de prietene pentru ca daaang...eu sunt fata laughing