| Marina_1478 a întrebat:

Cine este idolul/modelul vostru in viata? Mai exact, ce personalitate va inspira si de ce.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Tenismenul Ilie Nastase si fotbalistul Gheorghe Hagi a fost idolii mei in copilarie, era singurii romani care pe vremea lui Ceausescu ne umpleau inimile de bucurie.

4 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Eu imi conturez personalitateea dupa bunul meu plac, si desi obisnuiam sa iau ca model unele celebritati mi-am dat seama ca nu merita sa incerc sa copiez caracterul altcuiva, ci sa-mi contruiesc unul propriu, care sa ma reprezinte in totalitate. cat despre un asa-zis idol as avea cativa doar ca nu se pot numi "idoli" ci doar niste personalitati publice care imi inspira un calm aparte si care prin melodiile lor ( pentru ca este vorba de cantareti ) m-au ajutat sa trec peste anumite momente in viata si m-au invatat ca fara muzica esti un om gol pe dinauntru si ca pentru a realiza ceva cu aceasta arta trebuie sa o simti cu toata fiinta ta. nu as vrea sa dau numele acestora pentru ca vreau sa ramana doar in mintea mea si peste ani voi avea amintiri legate de ei. happykiss

| leonardo a răspuns:

Am mai multi:
Cartman din South Park, Roger din American Dad, Stewie din Family Guy

| GoldwinNn a răspuns:

Eminem rules!

| JulianaMokebee a răspuns:

Bob Marley. Dece? Pentru ca este absolut Genial.Si spun este pentru ca pentru muzica lui va ramane pentru totdeauna.R.I.P. Reggae Ska & Rastafari rules happy.