| AndreChan a întrebat:

Cine este interesat de paranormal sa ma contacteze repede dau funda cel cu cea mai tare poveste paranormala cu spirite fantome si multe chestii

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

Mie mi s`a intamplat de mai multe ori multe chestii ciudata. incepand de la o casa bantuita in care am stat acum 5 ani pana la a avea darur de a presimtii ce se va intampla si la multe altele happy. este mult de povestit tot ce mi s`a intamplat in trecut.stiu ca este de necrezut dar eu cred in tot ce mi se intampla happy

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa citesc povesti cu spirite.Ma fascineaza foarte mult happy

| toxik a răspuns:

Ciudate*

| AndreChan explică:

Toxik nu stiu daca tu te-ai uitat la intrebarile mele mai este una despre paranormal in care am dat chiar si un raspuns, daca doresti sa-mi spui povestea poate reusesc sa te ajut si pe tine! dca vrei id-ul meu ca sa iti povestesc mai multe da-mi add la adresa andreeutza_2606@yahoo.com sper ca reusim sa dezlegam misterul tuturor intamplarilor tale neobisnuite! repede pls!