| mariusvl a întrebat:

Hello tuturor. ati avut vreo experienta paranormala, adica gen fantome sau mai stiu eu, vi s-a intamplat ceva paranormal?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi se parea ca umbla cineva in jurul meu vedeam viziuni parca era un alb intens cam asa

| Floree99 a răspuns (pentru mgtow):

Esti medium happy... daca nu sti ce e un medium... cauta pe google si te vei comvinge big grin

| Yang a răspuns:

Daca prin paranormal definesti a avea un servici de 14 ore si un salar de kkat, da mi se intampla zilniclaughingasta inseamna paranormal pentru mine altceva fantome ozn prostii nu exista

| SayCheesexD a răspuns:

Da Mi S-a parut o data ca cineva statea in spatele meu... E naspa senzatia parca iti sta cineva la ceafa si te spioneaza

Cum a fost experienta ta paranormala?

Adooor chestiile astea chiar am si invatat putin despre ele :X

| SayCheesexD a răspuns:

Wow chiar pare inspaimantator straight face
Mie mi se face uneori frica
Am citit la biblioteca o enciclopedie a fenomenelor paranormale
E chiar interesanta si are o gramada de fenomene paranormale in ea

| elaela18 a răspuns:

Eu aveam senzatia ca ma urmareste cineva continuuu
oriunde eram
si daca vorbeam
aveam senzatia ca cineva ma aude si ma vede...
dar acum a disparut senzatiawinking

| MICHAel a răspuns:

Cine nu crede in paranormal inseamna ca nu crede nici in Dumnezeu
e cam acelasi lucru cu lusifer sau cum naiba se scrie tot acolo bate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am avut eu una
Am bazut marul care l-am mancat saptamana trecuta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectatima la alex_bad_boy27 ca si eu am probleme dar stiu mai multe decat trebuie

| Floree99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti merge id oh go on esti sigur ca ai scris bine? Dar mai bine contacteaza-ma tu pe scumpikalexutza79 pentru ca si eu stiu destule dar nu le pot spune aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,eu am avut multe, la 18 ani cand m-am pus in pat am avut un fel de vis,cu un diavol,ca un monstru,dar era acoperit cu un halat negru sau ceva de genul,si avea un cutit,dintr-o data a inceput sa ma urmareasca,si m-am trezit dimineata,si aveam un cutit in mana.

Mia fost frica,eram tanara,m-am dus la un preot si a spus ca asta a fost cadoul meu de la diavol,la inceput nu am crezut,dar m-am gandit, si a doua noapte(ca visul era de ziua mea
)dupa aia am auzit o voce inainte sa ma culc:nu crezi, vino cu mine, si ramai cu mine pentru totdeauna, atunci am crezut.

Eu in viata mea am multe experiente ingrozitoare, mesaj daca vreti sa auziti tot.

| WoodenCross97 a răspuns:

Da iti spun eu stateam la calculator...problema mea e ca calculatorul este chiar langa usa de intrare in camera straight face si era cam vreo 21:30 si cainele meu cand se culca se lasa moale, se relaxeaza si se aude un fosnit, adica cand se relaxeaza se topeste asa pe jos laughing si fosneste...acealasi sunet l.am auzit la 21:30 cum am mai spus si eram atat de relaxat sau socat incat in mintea mea spuneam :''aa e doar MAX se intinde''. apoi m.am uitat sa vad unde e max..chestia e ca nu era de gasit ( el doarme mai des sub scaunul meu) l.am cautat prin toata casa..ma asez la calculator cand am realizat ca sunt singur acasa si max este plecat cu parintii mei afara.I don't want to see si tot se auzea ceva din setul de pahare parca cineva umbla in el ( tin sa spun ca era bezna afara. aveam toate luminile stinse doar lumina de la PC se vedea) si am iesit afara deoarece ma.m cam inspaimantat laughing

Povestea este foarte reala... mi s-a intamplat chiar ieri. daca vrei iti mai spun big grin

Deci...
Eram la balcon seara pe la 2:15 noaptea (pentru ca era foarde cald in casa si am iesit la aer) ma uit pe strada (stau la etajul 1) nicio masina.o liniste cumplita aproape ( si de obicei in la ora aia erau o groaza de masini pentru ca nah.e bucurestiul laughing ) si pe partea cealalta a strazii vad un om ..imbracat in chrem si cu privirea in jos..mi.am luat din casa paharul cu suc ( a fost o chestie de 5 secunde pana mi, am luat paharul ..omul acela se misca foarte incet) m.am intors in balcon si omul acela nu stiu cand a traversat chiar pe trotuarul de pe partea mea. ma uitam la el si s-a oprit chiar sub balconul meu ma dau mai in spate sa beau niste suc. si nu te mint cand ma intorc sa ma uit omul acela se uita foarte ciudat la mine. a ramas blocat si se uita foarte foarte ciudat la mine ceva gen [ O.o sau O.O ] nu m.am mai uitat am mai luat o gura de suc si m.am uitat iar. tipul acela disparuse ma uitam in jurul meu si numai era pe nicaieri O.o.

| AndreeaIsNoQueen a răspuns (pentru WoodenCross97):

Pe bune? ce chestie! poti sa mai spui?

| WoodenCross97 a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Ce vrei sa insinuezi? raised eyebrows

| AndreeaIsNoQueen a răspuns (pentru WoodenCross97):

Um..sa mai spui? ce as putea "insinua"? rolling on the floor

| Damian_Adina_1993 a răspuns:

De fapt chiar da! Eu si cativa amici am visat toti trei (bine in nopti diferite dar nu cu mul)ca mancam inghetata si a 2-a zi ne durea gatul laughing sau ca ma uit la ceas si e 12:34 si apoi ma uit iar si e 12:32 asta e cel mai ciudat lucru ca am ghicit ce o sa se intample peste cateva minut! Si era exact ce am spus eu! Foarte ciudat nu?

| mariusvl explică:

Stateam intr-o seara in pat si ma uitam pe geam, era cam 1:30 noaptea, si mi s-a parut ca vad o umbra la geam ce ma privea, dar pana sa ma uit mai atent a disparut. nu spun ce sperietura am luat. mi-a spus mai demult un preot ca toate chestiile astea cu umbre, lumini si starile astea de urmarire sunt incercari ale diavolului sa te intimideze. nu prea cred da asa mi-a spus. tanks de raspuns

| coolelyza22 a răspuns (pentru mariusvl):

Tare dar inspaimantator