| foto4all a întrebat:

Cine este interesat de sedinte foto profesionale in parcuri sau in alte locatii? Pretul este de 100lei, in jur de 50 de poze.
Vreau sa stiu cati dintre voi ar dori un asemenea lucru? FUNDA

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai studio? Ai licență pentru așa ceva? Vreau chitanță!

| foto4all explică (pentru Azµre):

Am strans toate actele necesare deschiderii firmei, urmeaza sa ma duc la registrul comertului in urmatoarea saptamana. Studio inca nu am, urmeaza sa-l deschid, dar trebuie sa stiu daca exista cerere pentru asa ceva!