| ciupy a întrebat:

Cine este pasionat de lucruri paranormale, mistere, chestii d'astea?

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am citit unele carti in legatura cu asa ceva, ma pasioneaza.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da! Da!

Mai ales cand e implicata si Biserica! Si Logica! Si argumentarea...

| Mo a răspuns:

Eu!
am devenit curioasa cand au inceput sa mi se intample si mie...

| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa citesti ceva carti bune cu mistere gasesti aici :
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Mistere
Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| anonim a răspuns:

Eu.de aceea am si intrat pe TPU. rolling on the floor

| selef a răspuns:

Eu nu.

| dandy26 a răspuns:

Eu

| monica_4690 a răspuns:

Nu pot sa spun ca e tocmai o pasiune, dar intodeauna am fost atrasa de lucrurile care nu au o explicatie rationala. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu am făcut un hobby dar mă interesează fenomenele care nu își găsesc explicațiile, doar la nivel de teorie nu și practic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant, curios si mi se intampla frecvent.de multe ori aveam impresia ca se intampla fiindca gandesc eu asa. dar acum stiu ca de fapt imi vin In gand evenimente ce urmeaza sa se intample.si nu mereu sunt bune aceste ganduri. dar asta e. unele sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt pasionat de astfel de chestii insa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ca macar cineva ma crede ca paranormalul chiar exista...se face aproape un an de cand am trait o asfel de experienta...totul a fost super nasol...ma aflam la bunicul meu la tara, cand intr-o seara am ramas pe banca in fata casei impreuna cu verisoara.nu mi-am dat seama cand s-a inserat... cert este ca ceva sau cineva a iesit din tufe si a inceput sa raga ca un animal(comuna unde merg eu la bunicul meu este foarte demodata, nu este nici macar asfaltat drumul, asa ca in fata casei se intinde drumul de aproximativ 4 metri, iar apoi se face o rapa, ei bine de acolo a iesit cinevaul sau cevaul ala)pot sa va asigur ca nimeni nu ne-a jucat o farsa...era o ora destul de tarzie... mi-a fost tare frica dupa aceea... sper sa ma credeti, voi care cititi mesejul...