| spacewalker a întrebat:

Sunt pasionat de fenomene paranormale, extraterestri, mistere si conspiratii.De curand un prieten mi-a recomandat serialul "Ciudateni"(pare banal)si am observat ca pana sa inceapa un episod apar niste poze cu ozn uru si alte chestii si un tip spune ceva in soapta si rapid, apoi apare o piramida, iar la unele episoade zice "mesaj codat:a=1". Plus ca pustiul mai citeste din cartea aia care are multe secrete.Ce mesaj credeti ca vor sa transmita creatorii? as vrea sa purta discutii normale, fara paranoia si altele. Ps am urmarit episoadele doar pentru a vedea daca are legatura cu pasiunea mea, nu ma uit la desene laughing)

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Se numesc mesaje subliminale.Si eu sunt pasionata de conspiratii si mistere. Uita-te si tu la documentare despre illuminati. Desenele alea sunt intr-adevar ciudate.

| sublime89 a răspuns:

Nu vor creatorii sa trasmita niciun mesaj. Ala e pus acolo de oamenii care au facut episoadele respective.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Dar alea sunt desene pentru copii laughing
Stiu pentru ca ma uit si eu big grin

cateodata.
Pa!

| BeautifulSunflower a răspuns:

Exista si un site Gravity Folls uita-te acoll

| spacewalker explică:

Am zis ca nu ma uit la desene, dar totusi ce e cu mesajele alea codate si alte chestii de pe acolo care par sa fie secrte importante