| Codruta a întrebat:

De ce tineti foarte mult la prietena cea mai buna? Sau de ce o iubiti big grin?

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Fiindca face parte din viata mea, banuiesc.

| diana_3226 a răspuns:

Pentru ca pot sa am incredere in ea
chiar daca ne certam pentru banalitati ne impacam :d
nu ne certam pentru baieti, mai bine cedeaza una decat sa ne certam
ne completam mereu
o iubesc pentru ca... e langa mine cand am nevoie de ea
love struck:X

| Iull a răspuns:

De ce tin foarte mult la ea? Pentru ca este mereu alaturi de mine, pentru ca ma cunoaste poate mai bine decat o fac eu. Isi da seama daca am o problema inainte sa-i spun asta, imi da sfaturi si ma ajuta fara sa-mi ceara nimic in schimb. Tin la ea pentru ca reuseste sa ma faca sa zambesc si in cele mai grele momente, stie cum sa-mi ridice moralul mereu. Este singura care ma enerveaza, iar la interval de 2 secunde ma face sa rad. Cu ea petrec cea mai mare parte din timpul meu, ne spunem orice.
Tin la ea pentru ca nu este falsa, este sincera, directa, nu minte si mai ales pentru felul ei de-a fii.
happy

| Rox348 a răspuns:

Pt ca e ca o sora pentru minehappykiss

| Miha1308 a răspuns:

Pentru ca noi doua ne completam reciproc, momentan nu este aici, vorbim cam o data pe saptamana, dar imi este dor de ea si oriunde ar fi este si mereu va fi prietena mea cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tot ceea ce este ea. Pentru ca ma ajuta mereu, fara sa se gandeasca ce are de castigat din asta. Pentru ca ma aduce la normal (sunt mai aiurita de fel ). Pentru ca ma face sa rad. Pentru ca imi da sfaturi. Pentru ca imi spune totul pe fata. Pentru ca isi consuma toate minutele si tot creditul pe mine, ca sa aberam impreuna. Pentru ca vine pe ploaie sa ne intalnim, doar pentru ca m-am plictisit eu. Pentru ca ma trage de maneca atunci cand gresesc. Pentru ca nu incearca sa ma schimbe. Pentru ca stie cand sa taca. Pentru ca ma intreaba ce fac si apoi chiar asteapta sa auda raspunsul. Pentru ca mi-a fost alaturi mereu. happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pentru ca ea imi etse o prietena excelenta si ma ajuta oricand, ma sustine in orice si imi este ca o sora!

| alina6344 a răspuns:

Pentru ca mi-a fost alaturi in cele mai grele momente`:X

Pentru ca ma asculta mereu` si imi da cele mai bune sfaturi`

Pentru ca nicioadata nu a zis ca nu are timp de mine`:X

Pentru ca e de gasca si stie sa se distreze:X

Imi e ca si o sora si ne completam reciproc:X

P. S`:in ziua de azi greu gasesti asa ceva`:X Si eu ii multumesc lui Doamne` Doamne` ca mi-a scos`o in cale:X:X:X

Funda?batting eyelashes