| Tasya05 a întrebat:

Cine il iubeste pe Justin Bieber la fel de mult ca si mine?
:X:X:Xhappy
P. S: nu accept criticii la adresa mea sau a lui Juss!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu eu!

| Radioactive a răspuns:

De acord cu @ManutzuWolfy...trezeste-te la realitate! Nici macar nu stie ca existi!

| MACookie02 a răspuns:

Cine? Pai prietena mea cea mai bunalaughing) Sa te iei cu ea de mana! Btw, iubesc poza ta de la avatar, ca am descoperit-o pe vremea cand imi placea de Jus.

| lollyd a răspuns:

Eu fi sigura doar ca eu nu o urasc pe sel

| ManutzuWolfy a răspuns:

laughingCe copile sunteti frate.hee hee Innebunite dupa GAYU astahee hee Frate pe el il doare in pl.(nici acolo ) laughing de voihee hee Sunteti niste mucoase si il iubiti.hee hee abis. laughing lasati-o mai moale cu justin asta