| mona01 a întrebat:

De ce credeti oare ca l-a dat pe Vladimir Draghia afara de la Burlacul 3? Cine credeti ca ar fi castigat?

12 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu ştiu sigur dacă din motive reale, sau din alte motive ale moderatorilor.
La TV s-a dat precum că fetele şi-ar fi dorit asta pentru că el era foarte rece cu ele.
Sasha sau Adelina, mai mult ca sigur, pentru că ele 2 l-au atras cel mai mult.

| Dana211 a răspuns:

Eu sincer cred ca ceea ce s-a intamplat a fost de fatada cei de la antena 1 dorindu-si sa incheie emisiunea cumva din cauza lispei rating-ului

| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Nu ai vazut cum se comporta cu ele? Cand incercau sa-i faca avansuri, parca se uita cu scarba la ele, e normal ca saracele fete sa se sature de comportamentul lui.
Sunt sigura ca ar fi castigat Sasha, sau in cel mai rau caz, Adelina. happy

| mona01 explică (pentru Cherilyn):

Prima oara cand m-am uitat mai mult la cuvintele care incep cu litere mari pentru a descoperi numele am vazut Adelina.Si mi-am zis ca nu are cum sa castige ea. Apoi am citit tot ce-ai scris si am vazut ca erai de aceeasi parere cu mine, adica ca castiga Sasha.

| Cherilyn a răspuns (pentru mona01):

batting eyelashes Oricum, daca o luam cum a spus Dana, si ei aduc alt barbat la emisiune, nu cred ca s-ar bucura Antena de mai mult rating decat in primele editii...
Fie ce-o fi, Vladimir pare o persoana OK, nu e un pervers cum am auzit ca au fost cei din sezoanele anterioare, dar din pacate nu castigi audienta daca esti tu insati, ci trebuie sa joci foarte bine roluri indecente. Nu cred ca era potrivit pentru emisiunea asta...batting eyelashes

| mona01 explică (pentru Cherilyn):

Scuza-ma ca te intreb, dar imi poti spune si mie cati ani ai?

| Cherilyn a răspuns (pentru mona01):

Sigur, am 14 ani happy Tu?

| mona01 explică (pentru Cherilyn):

10 ani happy

| Cherilyn a răspuns (pentru mona01):

Multi inaintebig grin

| mona01 explică (pentru Cherilyn):

Multumesc la fel :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona01):

Am citit in ziare k l-au dat afara din cauza relatiei pe care o are cu augusta dumitrascu-sau lazarov, cum vrei tu sa ii zici, ea detine o functie f imp in trustul antenei 1, la divertisment, si ea ii facea lui scene de gelozie, dar poti cauta si p net!
p. s- si ea a fost ''inlaturata'' odata cu scandadalul acesta din postul pe care il detinea, si din cauza relatiei cu acest baiat.
sper ca ti-am oferit inf care te ajuta. good luck!

| DJohnny a răspuns:

Sashawinking