| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi a si mie niste idei pentru un costum de capra sau in link de unde il pot inchiria sau cumpara. Funda :X

1 răspuns:
| LonelyGirl15 a răspuns:

Ia-ti un material de culoare negru, alb sau gri(depinde de ce culoare vrei sa fie capra) taie niste fasii si fa ceva ca un sac cu gaura sus si jos ca si corp ia-ti niste sosete albe negre sau gri, iar pe urma fa-ti o masca de capra din carton si vopsea de ce culoare e capra si pune-i niste coarne facute din cartoane de culoare gri