| andreuxxaa9095 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste idei referitoare la ce as putea sa mai postez pe pagina mea de facebook? :*

Răspuns Câştigător
| 3012012 a răspuns:

Buna! Pai ai putea pune o poveste facuta de tine, despre viata unei adolescente de exemplu. Sau poti sa confectionezi pe anumite programe tinute [de exemplu tinuta zilei]. Poti pune machiaj pentru fiecare zodie thinking, dar nu neaparat poti pune si : pantofi, costume de baie, manichiura etc. Sau poti pune tutoriale [de exemplu cum se taie o pereche de blugi thinking] sau bineinteles ce vrei tu :*. Sper ca ti-am fost de folos happy.

1 răspuns:
| andreuxxaa9095 explică:

Multumesc mult! :*:*:*