| Adison a întrebat:

Cine imi da si mie baremul la matematica evaluare nationala?

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

N-ai observat ca altii 10000 de utilizatori pun aceeasi intrebare? De ce nu il cauti? Oricum ai face-o degeaba Ptr ca nu a aparut inca!

| Adison explică:

@Alexandrika am intrebat pentru ca odata ce apar cineva sa mi le dea si mie. In ultimele 2 zile am prbleme cu netul, cade mai mereu. Si d'aia am nevoie sa intru repede sa le vad. Daca este sa le caut eu probabil ca nu voi avea asa mult timp la dispozitie. Si asta este un site in care pui intrebari in functie de nevoie. Daca nu ma poti ajuta, nu inteleg de ce te bagi sa dai niste raspunsuri stupide, irelevante, etc?