| Madutzza98 a întrebat:

Imi trimiteti va rog un link cu baremul de corectare la evaluare nationala la matematica ce s-a dat azi?

Funda ♥

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Si eu tot caut baremul inca de cand am venit de la examen. Trebuie sa avem rabdare, pe la ora 15 se afiseaza...

| Madutzza98 explică (pentru Rose123):

Mi-l trimiti si mie te rog daca il afiseaza?
puppy dog eyes

| Rose123 a răspuns (pentru Madutzza98):

Da,voi mai cauta. Te anunt eu happy

| Sadop a răspuns:

Inca nu s-a afisat, dar in vei gasi in scurt timp aici : http://www.gandul.info/......a-11023623

| AnaMariaTanase a răspuns:

Buna happy Baremul va fi publicat dupa ora 15:00 pe site-ul Ministerului Educatiei happy. O zi buna! happy