| yonutboss123 a întrebat:

Cine imi da si mie va rog idei de cum as putea sa prind fazani vii cu ori ce ca am un deal care este al meu si sunt fazani pe el idei de cum asi putea prinde pui de fa...n si custi cu care as prinde pe care sa putea sa le fac singur

2 răspunsuri:
| yonutboss123 explică:

Cum se face capcana

| tdm17 a răspuns:

In perioada asta fazanitele au cam terminat de clocit daca stai la panda ai putea observa cu usurinta locul lor si cu ajutorul unei custi foarte simple si niste boabe de porumb puse la umflat in putina apa ai da ''lovitura''