| yonutboss123 a întrebat:

Cum pot prinde fazani fara sa ii ranesc cu capcane pe care le asi putea face singur sau si prin alte modalitati

2 răspunsuri:
| xGEORGYx a răspuns:

Simplu.pe o bucata de ata insiri niste graunte dupa care le legi de ceva tare (pentru a nu putea scapa). fazanul vine, mananca boabele cu tot cu ata pe care sunt insirate si nu are cum sa mai scape ...succes happy

| demis a răspuns:

..incearca cu borcanu de10l ai sansa100% sa prinzi si fara sa-i ranesti ..findca.cand se baga ei nu se mai pot intoarce si acolo raman