| DouaPuncteIcs a întrebat:

Cine imi face o lista cu telenovelele ce se dadeau odata pe moldova1?
:d
acele telenovele erau preferatele mele de cand eram micutahappy
daca nu le stiti pe toate[nu sunt necesare toate[-x] mi le puteti da pe cele din preajma "nisipuri fierbinti"
Fundahappy:*

3 răspunsuri:
| ana3 a răspuns:

Bai cica telenovele din preajma. deci practic tu vrei sa zici ca telenovelele vin sa te bantuie noaptea prin preajma sau cum? nisipuri reci esti tu. si funda-i mama ta. eu cred ca tu vrei sa te faci profa de bulanisti, asa-i ba? tu ai nevoie de o cura de slabire care sa te ingrase putin ca esti cam bine asa cum esti, ba chiar esti Ok. eu cred ca tu si eu suntem 2 persoane diferite. pai eu sunt Ana si tu esti DouaPuncteIcs deci daca le punem impreuna vin Ana:X si atunci suntem aceeasi persoana, dar eu nu obisnuiam sa fac m8isto de mine asa ca voi incerca sa ma abtin, dar desigur nu am nicio tendinta de a termina cu stilul meu funny de a enerva oameniidevil

| SERIALS a răspuns:

Seriale și Telenovele

Maria Emilia
Nisipuri Fierbinți
Carola Casini
Savoarea Iubirii
Focul Pasiunii
Fata Grădinarului
Dragoste și Ciocolată (difuzare: 04 ianuarie 2010 - 29 octombrie 2010) [SUA-Columbia-Spania, 2007]
Dora (difuzare: 10 octombrie 2011 - 16 aprilie 2012; redifuzare: 09 iulie 2012 - prezent) [Columbia, 2004]
A doua șansă (difuzare: 24 octombrie 2011 - 14 septembrie 2012) [Franta, 2008-2009]
Secretarul (difuzare: 20 octombrie 2012 - prezent) [Columbia, 2011-2012]

| konaku a răspuns:

1.Marimar
2.Nisipuri ferbinti
3. Fernando omul marii
4.Maria emilia
5.Alondra
6.Santa Barbara
7.Soy gitano (tvr1)
8.Drumuri incrucisate
9.Formula pasiunii
10.Perla neagra
11. Fata gradinarului
12.Savoarea iubirii
13. Dragoste si ciocolata
14.Savoarea iubirii
15.pasiuni (tvr1)
16.Incantesimo (clinica Life)
17.Caracatita neagra
surse toti prietenii...
Funda asteptam.