| Teleshpenker a întrebat:

Cine imi poate da id lui Justin Bieber?

8 răspunsuri:
| DaNtE a răspuns:

Deci in primul rand Justin Bieber nu exista este un personaj fictiv cu vocea unui batran computerizata desigurwinking
Daca nu ma crezi uitete pe YouTube sa vezi un reportaj dat la Stirile din America...Acolo spune adevarulwinking

Sper ca Te-am scos din dilema...Bafta

| Miiiiiiiih a răspuns:

Mrbeeber@yahoo.com adica mrbeeber iti dadusi uh seama vezi daca merge asa si ii ceri webu daca nu e asa mai pui un ''.''! Sper ca am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asahina, il iubesti asa mult pe Bieber? laughing dar te dezamagesc. DaNtE are dreptate, Mos Craciun nu exista.si nici Justin Bieber...

| Teleshpenker explică:

1. Justin Bieber exista
2.Aia cu stirile americanu nu mai au chestii de senzatie, asa ca inventeaza
3. Daca ti-e ciuada pe vocea lui, nu mai comenta!
Cu tine vb DaNtE

| Teleshpenker explică:

Si DaNtE sa stii ca nu o sa iei funda

| Teleshpenker explică:

Si domnul anonim, sa stii ca nu imi place deloc justin bieber, i place la o prietena! fraiere

| Razvanutz a răspuns:

Ti-l dau eu... dar este pe facebook ...si sa stii ca e adevarat "JustinBieber OurWorld""e adevarat,,,, jur

| WhoCares_4042 a răspuns:

Nu cred ca are nimeni id-ul lui Justin Bieber.