anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da si mie porecle gen muffin? fundita celor mai multe si mai frumoase love struck

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meat-ball.big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Etee fară miștouri...laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu este misto, eu ma gandeam k pentru cineva mai dolofan sa zic asa este potrivit si totodata haios, daca nu iti p-lace si crezi ca-i misto asta este partea2!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica cum dolofan?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu cand ai cerut porecle muffin, la ce tip de peroana te referi? cand ii zici cuiva''muffin''in mintea ta cum arata? hmmm? p.s-DOLOFÁN adj. v. grăsuț.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am o colega cu porecla muffin si inseamna briosa dar nu e deloc grasa...eu vreau ceva de genul adica ceva mai fanny ceva la moda intelegi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca nici tu nu stii ce vrei,ti-as da linkul ca sa vezi unde am auzit eu ''porecla''asta,app FANNY SE SCRIE FUNNY(ca imi explici tu mie ce inseamna muffinrolling on the floorrolling on the floor)alege-ti ce porecla crezi tu de cuviinta,eu atat ''am putut'', si din ce vad doar eu ti-am rasp, poate se mai iveste cineva pe aici.BYEEEEE

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scumpo nu te-am intrebat nimic daca nu sti sa raspnuzi atunci nu te baga.ok? nu vreau sa ma cert cu nimeni si stiu ca se scrie funny mai gresesc si eu...ca toata lumea.incheiem aici.