| Maxim_Alex_1992 a întrebat:

cine imi poate da si mie un model bun de teza la mate 2012 2013? dar sa nu fie luat de pe didactic sau referat ca alea sunt modele postate de profi ci as vrea una mai recenta de la minister sau oricum postari recente ps: pe alea le-am facut da nu prea-s bune

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In primul rand, am o veste proasta pentru tine: subiectele pentru teza sunt facute de "profi", nu de elevi sau de Minister.
In alta ordine de idei: poate fi (subiectul) pentru orice clasa, de la a V-a pana la a XII-a, nu? Ca vad ca nu specifici. Nu cer decat un pic de logica in exprimare, dar, se pare ca te depaseste notiunea.