| mihaela_8445 a întrebat:

Cine imi poate da status de indiferenta dar nu luate de pe net facute de voi... am avut si eu ideei dar am ramas fara crying ati putea sa ma ajutati? cine da cele mai frumoase si cele mai multe status dau fundita mersi :**:*

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

1. Atunci cand cineva iti atinge mana si o data cu ea si inima, abia atunci incepe adevarata magie... DRAGOSTEA.
2. Poate ca pentru lume esti doar o simpla persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume...
3. Esti prea departe ca sa te vad,
Esti prea departe ca sa te aud,
Esti prea departe ca sa te ating,
Dar nu esti atat de departe incat... sa nu te iubesc!
4. Prietenii adevarati sunt greu de gasit, dificil de parasit si imposibil de uitat!
5. Dimineata aduce Speranta
Dupa amiaza aduce Credinta
Seara aduce Iubirea
Ias Noaptea aduce Odihna.
6. Succesul reprezinta abilitatea de a trece de la un esec la altul, fara sa-ti pierzi entuziasmul.
7. A iubi nu inseamna nimic
A fi iubit inseamna ceva
A iubi si afi iubit inseamna TOTUL!