| JohannaStone a întrebat:

Cine imi poate da un site care intr-adevar sa mearga Episodul 10 Sezonul 4 din The Vampire Diaries (ultimul aparut, azi din cate stiu eu).

4 răspunsuri:
| JohannaStone explică:

Am uitat sa mentionez ca Vplay nu merge la TVD de ceva vreme...

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Încearcă pe vplay.

| Darcklight a răspuns:

Daca vrei lasa-mi id tau si iti dau linkul, nu ma lasa sa poztez!

| OoAlexaOo a răspuns:

A mai pus cineva intrebare, nu stiu daca tot tu.
Incearca Vplay. Nu sunt sigura, dar acolo poti vedea filmele gratis si sunt la curent cu noile episoade. Am vazut seria, trebuie doar sa cauti.
Succes!