| Katlinnnn a întrebat:

Cine imi poate oferi niste statusuri? FUNDITA happyhappy

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nici durere, nici fericire, nici ura, nici bucurie, doar un gol mare

Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata... devine transparenta

Baga in seama ce cuvinte rostesti, odata spuse ele pot fi doar iertate nu si uitate

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept. Vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu

A trecut un timp de când n-am mai vorbit, Si sufletul, ma doare, Da stiu ca-i vina mea Si vreau sa-mi cer iertare!

Nu e prea târziu să-i spui "Hai, lângă mine", de ce ţi-e oare-atât de greu să-i spui "Mi-e dor de tine"?

FUNDA?

| ToaderAndrei a răspuns:

Daca cineva se indeparteaza de tine, nu te intrista, e raspunsul Lui Dumnezeu la: Si ne izbaveste pe noi de cel viclean! sau Nu ma intereseaza parerea altor oameni, am oameni mei care ma respecta si stiu ca au o parere buna! Baga fundita smug

| RalucaGabi a răspuns:

1.Cel mai urât lucru e atunci când la ceva timp după ce te desparți de o persoană să o vorbeşti şi să o insulți in ultimul hal. Nu uita, cândva ii spuneai " te iubesc! " indiferent dacă acea persoană avea sentimente reciproce pentru tine sau nu.
2." Mereu ne intoarcem la ce iubim"
3.Defapt tu vrei sa-l uiți sau îl vrei înapoi?
4.De la cine te astepti cel mai putin, acela te dezamageste cel mai mult!
5.Ai dusmani? Bravo! inseeamna ca ai facut ceva, candva in viata!
Funda?puppy dog eyes :*