| smile14 a întrebat:

Cine imi poate spune cite ceva despre formatia de dansuri sportive,, Codreanca" imi trebuie informatie neaparat si... poate stii vreun sait in care este scris macar ceva despre aceasta formatie!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smile14 explică:

Nici mie nu im plac atit de tare.Dar imi trebuie informatie sad

| extrem21 a răspuns:

Ce informatii anume ai nevoie? dancesport.ro dar nu gasesti multe acolo. Intreaba-ma direct...

| extrem21 a răspuns:

Ce informatie anume? E un site dancesport.md insa nu gasesti acolo multe. Intreaba-ma direct.