| smile14 a întrebat:

Am miine un concurs de dansuri sportive si...eu cu partenerul de dans stimp tot dansul la perfectie doar ca trebuie sa ne prezentam prin cuvinte frumoase stii voi ceva vreo poezie ceva pentru prezentare?

1 răspuns:
| Nicole a răspuns:

Bună.Daca va fi prezent juriul,poti să-i feliciti cu mult așteptata noastra primavară și să le faci in dar cate un mărțișor,va fi un gest foarte frumos din partea ta.
Dacă vrei să te prezinți frumos,spune-le niște cuvinte frumoase,cum ar fi:
mult stimat juriu avem plăcerea să ne prezentăm astăzi,la o așa zi deosebita.
„Mărțișorul"
De dragul tău pămantul
De ghiocei e plin.
Si vin cocori in zare,
Si cerul e senin.

Mult succes și numai bine, iti doresc să te prezinți superb.
Pa, pa. laughing