| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa editez poze cu inimioare ca in aceasta poza http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/......3673_n.jpg dau funda:)

Răspuns Câştigător
| Mufiiinel a răspuns:

In photoscape. cauta pe net o imagine cu inimioare ca asta. o salvezi in comp. deschizi photoscape. pui poza pe care vrei s-o editezi. apoi jos acolo dai la Object si vei gasi o poza cu 2 munti, ceva acolo, care scrie: Photo (insert),, rahat, prima chestie. acolo alegi poze cu inimioarele si cand iti scrie: Opacity: x% tu setezi la ce opacitate vrei, apoi faci tu dimensiunile. astept funda pentru deranj! laughing

6 răspunsuri:
| Roxanaioana a răspuns:

Picnik e un site unde poti modifica pozele exact asabig grin

| gbgabi a răspuns (pentru Roxanaioana):

Cum mai exact? ca nu reusescsad

| Roxanaioana a răspuns (pentru gbgabi):

E mai complicat pana te obisnuiesti cu el...eu am modificat poze asa cu inimioare. trebuie sa cauti la Seasonal dupa ce bagi poza, dupa in paartea stanga ai mai multe "teme" si dai click pe tema "Bokeh Hearts" sper sa te fi ajutatbig grin

| Roxanaioana a răspuns (pentru gbgabi):

Seasonal il gasesti in lista de sus : Basic Edits Featured Effects Text... si ultimul Seasonal

| Sovieticul a răspuns:

Trage si tu de pe net Photoscape sau photoshop