| Dulcika_7055 a întrebat:

Cine imi poate spune programe de modificat ( decupat si lipit pe alta poza) poze in afara de : photoscape, gimp, photoshine? Va rog lasati si linkurile de unde le pot descarca. Cele mai bune primesc fundita!

3 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Adobe photoshop

| Mariaa20 a răspuns:

Photo shop, mtPaint, photo editor, Dream Photo Editor, photo show, PhotoInstrument 2. 0, picasa, Fast Stone Image Viewer, Photomagic, face smother, photo editor, Photo brush, Face Soomther

eu pe toate astea le folosesc:*. sper sati placa si sa-mi dai o funda te rog*.
mersi:*

| Cristina987 a răspuns:

Eu folosesc photomix, dar nu poti sa salvezi de pe acest program dar poti sa folosesti si photoscape in acelasi timp, adica dupa ce ai terminat de editat sa folosesti photoscape - screen capture apoi corp big grin