| AndrreeaMm a întrebat:

Ce programe de modificat poze stiti caree sunt bune si pe care mi le-ati recomanda? Inafara de tonguehotoscape, Photoshine, Photomagic.sau picnick.altceva?happy Fundizahappy

10 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Incearca PhotoScape! Funda?

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Si eu iti recomand tot photoshop, e foarte bun

| AndrreeaMm explică (pentru DeeaLoveAngels):

Si fotoshop il pot lua de pe net?

| AndrreeaMm explică (pentru DeeaLoveAngels):

Si de unde iau photoshop?

| DeeaLoveAngels a răspuns (pentru AndrreeaMm):

O sa caut eu site-ul de unde l-am luat si ti-l dau si tie apoi ok?

| AndrreeaMm explică (pentru DeeaLoveAngels):

Pe bune?laughing si cand imi dai site-ul?

| DeeaLoveAngels a răspuns (pentru AndrreeaMm):

Scuzee! :D Sm uitat de photoshop si de rasp tau :D In orice caz, cred ca poti sa il cauti aici : http://www.chip.ro/. Daca nu, da si tu un search pe google, dar sunt sigura ca ai facut asta de mult nu?

| andreiutzul2 a răspuns:

Photoshop ai incercat?