| YoPapushaNR1 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste statusuri foarte amuzante?

Răspuns Câştigător
| raresica a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna
1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
2. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
Alege de aici, sper ca am ajutat. Fundita?

3 răspunsuri:
| Georgyana98 a răspuns:

1. Optimistul nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar prost.

2. Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

3. Daca ai intrat pe mess ca sa iti cauti prieten. ia-ti un caine!

4.Am zdrobit un soricel aseara pe perete.si din burta de la el am papat spaghete. laughing

5.Grabeste-te incet.

6. Taci in liniste.

7.stateam pe plaja, si priveam atenta cerul, stateam si ma gandeam la tine, cand a venit valul si-a dat peste mine.

8. te iubesc dar las` ca-mi trece happy

9.Mama Are-Un Pui, Mama Are-o Vaca, Tata E Gelos, Si Ce Daca?!?

1o.scad in ochii tai? dar ce esti tu ma? barometru de opinie publica?!

11.lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea!

12.Pentru tine, iubitul meu m-as arunca in spatele trenuluilaughing

| marian123 a răspuns:

Capul tau privit la luna seamana cu un cap de nuclaughing

| laviflower a răspuns:

Trei maimute au scapat de la circ. una se uita la televizor, una citeste, iar ultima citeste statusul asta.