| Alina095 a întrebat:

Cine imi poate spune un site de imobiliare(am nevoie sa inchiriez un apartament)?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe www.tocmai.ro sunt multe anunturi imobiliare, insa poti incerca si la o agentie de imobiliare, e mai sigur.

| Andrei_Brinaru_1989 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti intra pe http://brinaruimobiliare.tk
Cauta in sectiunea ofertele agentiei, sigur vei gasi.

| neludoia a răspuns:

Depinde de unde esti.www.casealba.ro este cel mai mare site de imobiliare din alba.aici gasesti ceea ce cauti.are multe oferte si din alte judete.O privire nu strica sa aruci ca poate gasesti ce cauti.O zi buna!

| neludoia a răspuns:

Depinde de unde esti.www.casealba.ro este cel mai mare site de imobiliare din alba.aici gasesti ce cauti.are multe oferte si din alte judete.O privire nu strica sa aruci ca poate gasesti ce cauti.O zi buna!