| boxes a întrebat:

Cine imi spune cum sa ma angajez la lucru, si unde, in august implinesc 16. funda!

Răspuns Câştigător
| Biw a răspuns:

Ar fii bine sa ai un job part-time (:. Adica sa fi chelner. Faza cu pliantele e absolut jalnica big grin. Pentru a fi chelner nu prea trebuie' sa ai experienta. oh go on. Doar trebuie sa stii sa scrii super'repede si sa fii prietenos (:. Sper ca te'am ajutat. Sii. Multi inainte >big grin

1 răspuns:
| NxT a răspuns:

Eu am un prieten care e chelner la o pizzerie sau poti imparti pliante la diverse magazine nu iei prea multi bani oricum